נא הזן טלפון לקריאת שרות מהירה:

החורף בפתח: אספקת סולר להסקה

החורף בפתח: אספקת סולר להסקה
ודאי כבר שמתם לב שהחורף החל לסמן את אותותיו וניתן להרגיש שמזג האוויר מתחיל להתקרר, בעיקר בערבים.
אם עד כה לא דאגתם לאספקת סולר להסקה עבור התנור הביתי שלכם, הרי שהגיע הזמן ויפה שעה אחת קודם. אף אחד לא רוצה להיתקע ביום סגריר בלי היכולת לחמם את בני משפחתו. אך אם עד כה חשבתם שהשימוש בסולר להסקה מיועד אך ורק לבתים פרטיים, הרשו לנו לגלות לכם שסולר להסקה מיועד גם למוסדות גדולים כמו בתי מלון, בריכות ציבוריות ובנייני מגורים מרובי קומות.

הסולר למעשה מופק מהנוזלים הניתנים לשריפה, הנפלטים מן הנפט הגולמי. כיום, ישנם שימושים שונים לסולר כשהסקה הוא אחד מהנפוצים. לדוגמה, השימוש בסולר כולל גם גנרטורים למקרי חירום, כך שאם העסק שלכם או הבית שלכם נקלע להפסקת חשמל, גנרטור החירום יכול להגן מפני בעיות גדולות יותר כאשר ישנם דברים התלויים בחשמל בכדי לעבוד. מערכות אבטחה ומכשירים רפואיים הם מסוג הדברים אשר גנרטור יכול להמשיך להפעיל אותם בבטחה.

הסולר, הוא נטול גופרית ולמעשה נקרא חומר נקי המציע ביצועים אמינים בתנאים תובעניים במיוחד. הוא מתפקד מצוין במזג אוויר קר ומסוגל להתמודד עם מצבי טמפרטורה קיצוניים. מדובר בדלק יציב שאינו נפיץ (בניגוד לדלקים אחרים) וזה אולי אחד היתרונות הגדולים ביותר שלו. כאשר מדובר באספקת סולר להסקה עבור בניין מגורים, אתם רוצים להבטיח את שלום כלל הדיירים ולא להסתכן בהסקה לא בטיחותית.

אל מול הגז הטבעי, לסולר יתרונות רבים יותר גם מהבחינה הבטיחותית וגם מהבחינה הכלכלית. הוא מומלץ על ידי כל מי שמוכן לשמוע ודי פופולרי בקרב כל בית עם תנור הסקה.

בסדר אבל החורף הישראלי....


גם אם החורף שלנו לא הכי ארוך ולא הכי קשה, אין זה אומר שלא קר ושאתם לא זקוקים לחימום בימי החורף הגשומים. אנשים רבים נוטים לזלזל בתזמון אספקת הסולר שלהם ונתקעים דווקא בימים
שהכי צריך סולר, בלי. ככל שהחורף מתקרב הביקוש לסולר עולה ועולה דבר שיקשה עליכם
למצוא את הזמן המתאים לקבל את אספקת הסולר שלכם.


ומה לגבי מוסדות המקבלים אספקת סולר להסקה?


אם מדובר בבית מלון או כל מוסד אחר המקבל אספקת סולר להסקה, אתם בטח ובטח צריכים לוודא כי במוסדות שלכם קיים מבעוד מועד סולר להסקה, פן הלקוחות שלכם יסבלו מקור ואתם מאי נעימות.
ישנם דברים שלא משחקים איתם וכאשר מדובר בעסק שלכם, בשם שלכם ובמוניטין שלכם, אתם
רוצים לוודא שהכל מנוהל כשורה.

אז מה בשורה התחתונה?


השימוש בסולר להסקה הוא פתרון יעיל לימות החורף הקרים, כאשר השימוש במזגן עשוי להיות יקר כמו גם התנורים החשמליים שאוהבים לאכול חשמל. סולר הוא דלק ידידותי לסביבה, בטיחותי שיכול
לתת לכם ולמשפחה שלכם חורף שלם חמים ונעים.