נא הזן טלפון לקריאת שרות מהירה:

אספקת נפט וסולר לחימום ביתי

הסתיו והחורף כבר בפתח ולכן אנחנו נערכים לאספקת נפט וסולר לחימום ביתי עבור הלקוחות שלנו.
התחדשנו במיכלית יעודית לתדלוק נפט וסולר בבתים.


אספקת נפט וסולר לחימום ביתי במועד

אספקת נפט וסולר היא משימה אחראית כיוון שיש לספק את ההזמנות במועד. המטרה היא לשרת את הלקוח במועד הנכון עבורו  כדי שלא יוצר מצב שמשפחות לא יוכלו ליהנות מהחימום הביתי בימי החורף הקרים.

שיטת העבודה המסודרת והמוקפדת מאפשרת למתדלקים שלנו להגיע לכל מקום בזמן שסוכם לכל לקוח, ללא עיכובים או תקלות כלשהן.

ייחוד אספקת הנפט והסולר

צי הרכבים והעובדים המיומנים שיש לנו ביוסף אנרגיה הוא שילוב מנצח ויוצר דפוסי עבודה מקצועיים. עקב כך הם מסוגלים לספק את נפט או הסולר החיוני למכלים הממוקמים מאחורי הבית או בקצה המגרש ובמרחק של עד 120 מטר, לנקודות הממוקמות בחניונים תת קרקעיים גם כשהם נמצאים בקומה התחתונה ביותר, העברת אספקה לאתרי בנייה תוך שימוש בצינור תדלוק המאפשר תדלוק למרחק ארוך והגעה לכל דירה או בית גם אם מדובר ברחובות צפופים וצרים אשר די קשה להגיע אליהם עם מכליות נפט וסולר.

הרכבים מגיעים לכל נקודה שבה נדרשת אספקה גם כשהגישה אינה נוחה, גם כשיש צורך להגיע לתדלוק שטח כדי שהקבלן יוכל להניח את הגנרטור והמיכל במקום נח למנוף וכן להגביר את הקושי לגניבות סולר.

שיטות העבודה

ההיערכות שלנו מתחילה לפני מילוי המכליות ולכן שיטות העבודה שלנו יצרו דפוסי עבודה ייחודיים לתדלוקים נקיים הן בגינות או חדרי גנרטורים ואין עבודה שהיא מורכבת או סבוכה. העובדים נכונים לכל אתגר ומגיעים לכל נקודת אספקה בתאריך ובשעה שנקבעה.

הלקוחות הם פרטיים ומוסדיים, קיבוצים, מושבים, תאגידי מים, רשויות מקומיות ואחרים היודעים שיש על מי לסמוך ולכן מזמינים אספקה בהתאם לצורך.

הובלה של חומרים מסוכנים

נפט וסולר המשמשים לחימום ביתי הם חומרים מסוכנים. כל המכליות מסומנות בסמלים מאירי עיניים שעליהם החליט המשרד להגנת הסביבה.

כל הנהגים והעובדים עברו הכשרה וקיבלו הסמכה לעסוק בשאיבת נפט וסולר על פי הכללים שהתווה המשרד להגנת הסביבה תוך נקיטת כל אמצעי הזהירות הנדרשים כמו כפפות, אמצעי מיגון, כובע וכל דרישה אחרת שהיא ספציפית לתחום זה.

כל מקום שאליו אמורים לספק את הנוזלים הללו מתבצעת בדיקה מדוקדקת שהכול תקין במיכל ושאפשר להזרים את החומרים ללא חשש. הרכבים מצוידים במונה מכויל בהתאם לדרישת משרד המסחר והתעשיה ובאישורו.

הנהגים סוקרים את מצב הרכבים והמכליות ומוודאים שאין סכנה של שריפה או אש. המכליות שלנו מצוידות בטכנולוגיות מתקדמות לביצוע תדלוקים חכמים ושידור אונליין.

ייעוד אספקת הנפט והסולר

האספקה היא של נפט וסולר איכותיים ביותר.
  • סולר להסקה
  • סולר לחימום ביתי
  • סולר לאמצעי תחבורה שונים כמו מלגזות, ציוד מכני הנדסי- גם בשטח
  • נפט לחימום ביתי
  • נפט למערכות הסקה
  • נפט להסקה
  • נפט לקמין